Návod na přihlášení na Agloco

27. září 2007 v 7:15 |  Moje články
Návod na registraci do systému AGLOCO
1) Tady je tak zvaný Link který je aktivní a stlačením klávesy Ctrl a klinutín levým tlačítkem myši na něj se otevře přihlašovací formulář: http://www.agloco.com/r/BBHL1253 .A teď vyplň: First name-křestní jméno; Last name-příjmení, Email-emailová adresa; Confirm email-zopakujte emailovou adresu; Date of birth-datum narození -nepovinný údaj nevyplňujte!; City-město; State- název státu (pouze pro USA) napište None!; ZIP -PSČ pošty, města; Country-země; Enter the code shown-opište kód, který je na obrázku, pokud je nečitelný klikněte na 2 modré šipky a ukáže se nový. Musíte mít potvrzeno zaškrtávací políčko, jinak se registrace neprovede. A nakonec klikněte na Click Here To Join.
2) Během cca 5-ti minut obdržíte email(pokud ne podívejte se pro jistotu i do složky Spam). V Emailu obdržíte heslo (Password) pro přihlášení.
3) Po otevření stránky se otevře se přihlašovací link, do horního okna napsat svou emailovou adresu, která byla uvedena v přihlašovacím formuláři a do dolního heslo poslané v emailu od Agloca a potom kliknout na "Sign in".
4) Otevře se další okno, kde je možné změnit heslo, pokud ho nechcete změnit tak napište heslo dodané od Agloca a doplňte Vaši ulici a číslo popisné (na tuto adresu Vám budou posílané šeky.
5) Po potvrzení hesla nebo zadání nového se otevře okno, kde bude potvrzení vašeho členství s member ID, potom je třeba kliknout na rámeček s nápisem "Show me my account page". Otevře se účet, na kterém si můžete stáhnout Viewbar - kliknout na "Alternate Download". Po tevření okna souhlasit (Accept) s podmínkami a stáhnout si Viewbar. Po naistalování Viewbaru se otevře spouštěcí okno, kam je třeba zadat ID member a heslo pro spuštění. Po spuštění se vytvoří nad dolní lištou proužek, který se dá kdykoliv vypnout a zapnout případně přemísti na horu. Pokud nebude tato reklama předepsaný počet hodin v měsíci zapnutá a online, propadá provize z vašeho týmu(referrals). Vždy se tedy snažte dosáhnout 5-ti hodin provozu v každém měsíci.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.